09 אפריל, 2008

Great news! The demo is cancelled! מזל טוב! ההפגנה נדחתה

 

English & unsubscribe info -- see below

רוצה להימחק מרשימת התפוצה? ראה בסוף

can't read the Hebrew? Open the

 attachment

 

Great news! The demo is cancelled! מזל טוב! ההפגנה נדחתה

 

מזל טוב!!

ההפגנה נגד כליאתם של האחים חלמיש שנועדה למחר נדחתה!! תודה לאל -- המאסר שנגזר על האחים נדחה הבוקר  (לא בוטל -- נדחה, אולי אפילו עד אחרי פסח). זוהי בשורה טובה מאד, אלפי תודות לכל המפקססים והמצלצלים, אתם רואים שהלחץ הציבורי שאתם יוצרים מצליח לשנות נורמות מקולקלות אז אנא - המשיכו לקרוא את המיילים של מטות ערים ולהתמיד בהשתתפותכם. תודה רבה מקרב לב. המשך יבוא.  

 

 

ביום א' יוצאים למרחבים

ביום א' הקרוב   ח' ניסן 13.4. מתחיל שלב א' של מבצע "יוצאים אל המרחבים" של "נאמני רץ ישראל" ו"נוער למען ארץ ישראל".

צעדות בהרי יהודה ושומרון של מאות בני נוער (ומבוגרים צעירים בנפשם) עם המסר הברור שכל ארץ ישראל שייכת לעם ישראל. לא רק הישובים עצמם חשובים לנו,  אבל גם כל מאות אלפי הדונמים בין כל הישובים-גם הם שייכם לנו ועלינו להמשיך לבנות ולהתהלך בהם.

 

שלב ב' של התוכנית יהיה בפסח,  שלב ביום העצמאות

 

לפרטים על הצעדות ביום א' הקרוב אזור יהודה - 054-2298931 באזור שומרון- 0526-730657  

www.eretzil.org

 

בית המשפט מאשים: צה"ל (מפקדת התיאום והקישור) השחיר את התנהגותה של בת ה-18 מאלון מורה

 

גזור ושמור, הנה תקציר הכרעת הדין בעניין צביה שריאל. כל ההדגשות - במקור. 

"החלטתי לזכות את הנאשמת. כתב האישום מייחס לה עבירות של הסגת גבול, איומים ותקיפה בנסיבות מחמירות. הנאשמת ציינה שהיא לא מוכנה להשתתף "בכל ההצגה הזו".  

 

סגן ראש מפקדת התיאום והקישור (יחידה בצה"ל שתפקידו להיות בקשר עם הרשות הפלשתינית - מ.ע.)  בשכם, רב סרן איאד עאמר, העיד שפלשתינים היו מעוניינים למסוק חלקת אדמה צמודה לאלון מורה. (לטענתו -מ.ע.) הוא ערך בדיקות מול הגורמים המתאימים, שהעלו כי מדובר ב"אדמה פלשתינית" (אך) מסמכים התומכים בממצאי בדיקותיו לא הועברו למשטרה. (למרות זאת, השטח -מ.ע.) הוכרז שטח צבאי סגור בחתימת מפקד החטיבה. לא נעשה כל בירור חקירתי ממשי בשאלת בעלותם של בני הכפר דיר אל חטב, מול טענות הנאשמת והאחרות בעניין אי זכותם של אלה למסוק במקום. יש מחדל חקירתי מהותי  בהסתמכות עיוורת של המשטרה על בדיקתו של סגן ראש מפקדת התיאום והקישור אודות קיומן או היעדרן של זכויות קנייניות כלשהן במקום, לא הוצגו מסמכים המתעדים את בדיקותיו באשר לזהות הבעלים על המקום.

 

אחד מעד התביעה הערבים העיד כי התבקש לראות מה קורה בשטח, על ידי המנהל האזרחי. לא העיד על מסיק. תמוהה עדותו של סגן מפקדת התיאום והקישור: אם לא היה מסיק -- לצורך מה הותרה כניסתם של תושבי הכפר הערבי, למקום הסמוך לאלון מורה?

 

עדותו של סגן ראש מפקדת התיאום והקישור תמוהה, ואף מגמתית, בהשחרת התנהגות הנאשמת, גם נוכח ההגזמות הרבות שבעדותו. שוטר יס"ם  העיד כי נקרא למקום בשל 3 בנות שהפריעו למסיק שאין עליו כל ראיה!

 

גרסתו של סגן ראש מפקדת התיאום והקישור היתה מגזימה ולא מהימנה. גם עד התביעה מס. 6 (אחד הערבים - מ.ע.) סותר את גרסתו המגזימה של סגן ראש מפקדת התיאום והקישור."  

 

תודה רבה לכל מי שהלך למשפט של צביה, זה מאד עזר. להזכירכם  - מחר משפטו של "השוטר החונק" בבאר-שבע. מדובר בשוטר שניסה לחנוק את אלעד, בנו בן ה-18 של איציק כהן, מראשי היישוב נצר חזני בגוש קטיף. מחר יום חמישי ה בניסן 10/4 בשעה 10:30 , בבימ"ש השלום בבאר שבע (קרית הממשלה) אצל השופטת יעל רז-לוי. להתקשר כדי לודא שלא השתנה מועד המשפט אל  חמי 0508899256

 

 

 

 

NEWSFLASH

Danny and Itzik Halamish's jail sentence was postponed today (not cancelled), probably until after Pesach. Your faxes and calls were very very helpful -- thank you very very much.

Accordingly, the demonstration that was supposed to be held tomorrow in Jerusalem (Russian Compound) is also postponed.

 

GIVING SUPPORT IN THE COURTROOM IS SO IMPORTANT...

Above (in the Hebrew text), just for everyone's information, is a shortened translation of the verdict on the Tzvia Sariel case. Because of YOUR public support in faxing, calling and attending Tzvia's trial, the judge was brave enough to find her innocent, castigating the police and army because while Tzvia was in jail for 3 months for "trespassing" -- no-one looked into the issue of whether the plot of land in question actually did belong to the Arabs (in fact, it is not that no-one looked into it -- they all knew that it did NOT belong to the Arabs, that is why they did not want to "look into it"). The judge also stated repeatedly that the army officer's testimony against Tzvia was "mysterious", "one-sided". "blackened the name" of Tzvia, contained "multiple exaggerations", was "contradicted" by the actual Arab witnesses and was "unreliable". (in plain English -- the judge is trying to say that this senior army officer lied about Tzvia and caused her to be thrown into prison for 3 months without cause).  Just to remind you... other Jews needs your support. For example --

 

Tomorrow in Beer-Sheva  is an important police brutality trial

"The choker" will be on trial in Beer-Sheva's Shalom Court, tomorrow Thursday 10 April. 10:30 AM, Kiryat Memshala, Shalom Court, courtroom of Judge Yael Raz-Levi. This is a policeman who was in the habit of choking demonstrators until he happened to get caught on film choking the 18 year old son of a well-known Gush Katif deportee. Call just to confirm no last minute changes before you come: Chemi 0508899256.

 

GO OUT IN THE OPEN

Hikes in the hills this coming Sunday and Monday

 

Hundreds of proud Jewish youth (and adults with youthful spirit) will be hiking all over the mountains of Judea and Samaria, with the clear message that all of the land of Israel belongs to the Jewish people- not only the Jewish communities themselves but also the hundreds of thousands of dunams of empty land in between the communities.

 

Stage two of the plan will be on Chol hamoed Pessach. Stage three will be on Yom Haatzmaut.

 

For details about this coming Sunday's hikes call -- in Judea 0542298931 -- in Samaria 0526730657

www.eretzil.org   http://www.eretzil.org/forums/forum_posts.asp?TID=284&PN=1

 

רוצה להימחק מהרשימה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-unsubscribe@eretz.org   

to unsubscribe, pls send a blank email to: mattotarim-unsubscribe@eretz.org

 

קבלת את המייל הזה מחבר, רוצה להצטרף לרשימת התפוצה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-subscribe@eretz.org

mattotarim-subscribe@eretz.org if you got this from a friend & would like to join our distribution list, send a blank email to

 

לתגובות או לרישום ידידים הגרים בחו"ל mattot.arim@gmail.com

Comments? Or: Want your friends in USA etc. to join our foreign list? Contact mattot.arim@gmail.com