29 ינואר, 2008

תינוקות בסכנה בחברון Barak Go Home!


English & unsubscribe info -- see below

רוצה להימחק מרשימת התפוצה? ראה בסוף

can't read the Hebrew? Open the attachment

 

תינוקות בסכנה ביישוב היהודי בחברון:

 

ממש כרגע, בבית השלום בחברון,  ילדים קטנים ותינוקות שחלקם בני חודש-חודשיים בלבד משחקים בשלוליות בתוך הבית שלהם בגלל מזג האוויר הסוער. זאת, משום ששר הבטחון אהוד ברק אמר ליישוב היהודי בחברון שאסור לתקן את הגג הדולף (ברצינות...וכל כמה ימים באים קציני צה"ל כדי ל-ב-ד-ו-ק שלא תיקנו...). הבית קפוא, יש מעט תנורי חימום כי יש גנרטור כי אסור (כך אמר אהוד ברק) לחבר את הבית לחשמל. גרוע מכל -- פתחי החלונות מכוסים ביריעות פלסטיק כי אהוד ברק אמר שאסור להתקין חלונות רגילים מזכוכית. אבל כעת -- בגלל הרוח כל היריעות עפו ממקומותיהם וכעת עמלים לחבר בחזרה את היריעות, בינתיים היריעות עפות שוב ושוב ודרך פתחי החלונות הפעורים נכנס כל הגשם והברד על התינוקות היהודיים. אם התינוקות האלה היו עזתיים -- זה לא היה קורה, כי אהוד ברק לא מוכן לעשות משבר הומניטרי בעזה. אבל בחברון -- איפה שגרים היהודים -- הכל מותר!!

 

רקע: בית השלום - זהו בית דירות בחברון-קרית ארבע, גרים שם 10 משפחות יהודיות לאחר שהבנין נרכש בכסף מלא (700 אלף דולר). ברק מתעקש שאסור ליהודים לקנות בתים (אם אתה יהודי - הכל אסור) לכן הוא עושה הכל כדי להקשות עליהם. אפילו הבג"צ סירב לאשר לברק ולגרש את המתנחלים באמצע החורף, לפני כשבוע הבג"צ אישר לתושבי בית השלום להשאר לפחות עוד 3 חודשים כי אפילו שופטי הבג"צ שמו לב שבעצם הכל חוקי. התושבים הזדרזו להגיש בקשה הומניטרית לתקן את הגג ולהתקין חלונות אבל אהוד ברק השיב (בכתב) -- לא -- ואפילו הוסיף: אם אתם לא מוכנים לחיות בלי גג ובלי חלונות -- צאו מביתכם. יהודי חברון השיבו לו: "אהוד ברח (אהוד ברק) -- אולי אתה רגיל לברוח כשיש צרות!! אבל יהודי חברון לא בורחים!!

 

נא להתקשר מייד עכשיו לבית של אלי ישי (בדרך כלל אנחנו לא נותנים מספרי טלפון של שרים בבית אבל זהו מקרה קצת חריג). 02-6510259 - אפשר בהחלט להתקשר עד 12 בלילה וגם קצת יותר. להגיד שמופץ כעת באינטרנט על מצב הילדים בבית השלום ואתם מאד מבקשים שהוא יצלצל לאהוד ברק הביתה (הוא יכול לעשות זאת בקלות) ויתחנן בפניו לרחם על הילדים אפילו שהם יהודים והם לא מחבלים בעזה (לא בבוקר --ממש כעת).

 

גם השואה הנוראה באירפה התחילה מדברים קטנים לכאורה -- מדה-הומניזציה של יהודים (ליהודים אסור לקנות וכו'). אם אהוד לא מרשה ליהודים שרכשו בית כדין, ושנמצאים בבית באישור הבג"צ בנוסף לכל, להתקין חלונות וגג בחורף סוער כזה -- זוהי דה-הומניזציה וזה חייב להיפסק.

 

בדרך כלל אלי ישי לא עונה למספר הטלפון האישי הנ"ל אלא יש משיבון (בדרך כלל עם הודעה מוקלטת באנגלית). להשאיר הודעה. אם השר עונה ואומר שהוא עושה הרבה מאד למען בית השלום להגיד אבל כבוד השר הילדים כעת עכשיו רועדים מקור ויושבים בתוך שלוליות. מה עושים.

 

באתר חברון יש אפילו סרט שמראה את המצב, הסרט לא תמיד פועל טוב אבל לפעמים אפשר לראות: http://www.hebron.org.il/hebrew/

מי שלא תופס את השר אלי ישי לנסות את המספרים הבאים של ח"כים אחרים ו.או של דובר ש"ס:

אם אומרים לכם תפסיקו להתקשר וכו" יש להסביר -- כמו שהאו"ם מתגייס לטובת כל ילד פלשתיני - אנחנו במקום האו"ם מתגייסים עבור הילדים היהודים כי אף אחד אחר לא דואג להם ואנחנו מפחדים שהילדים שלנו יהיו הבאים בתור.

שם

 

 

סלולרי

 

אברהם מיכאלי ח"כ

 

 

050-3331526

אליהו ישי

 

 

054-5444444

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דוד אזולאי

 

 

050-5494151

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יצחק וקנין

 

 

050-5456706

 

יצחק כהן

 

 

050-5457005

 

 

 

 

 

 

נסים זאב

 

 

050-5411752

 

רועי לחמנוביץ

 

 

050-6240925

דובר ש"ס

 

 

 

 

 

 בשם התינוקות הקטנים תודה רבה על פועלכם וסיועכם בהתראה קצרה.

BARAK -- WINOGRAD HAS COME -- RESIGN NOW!!   Tomorrow -- Wed. - 6:30 PM will be the time that the Winograd Commission Report is published. Vigil in front of Ehud Barak's house - Migdalei Akirov, near Rehov Pinkas in Tel-Aviv, to demand his resignation, from 6:30 PM throughout the night. If you have difficulty in finding it you can call the organizers at  050-7423350.

 
רוצה להימחק מהרשימה? שלח דוא ריק אל mattotarim-unsubscribe@eretz.org   

to unsubscribe, pls send a blank email to: mattotarim-unsubscribe@eretz.org


קבלת את המייל הזה מחבר, רוצה להצטרף לרשימת התפוצה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-subscribe@eretz.org

mattotarim-subscribe@eretz.org if you got this from a friend & would like to join our distribution list, send a blank email to

 

לתגובות או לרישום ידידים הגרים בחו"ל mattot.arim@gmail.com

Comments? Or: Want your friends in USA etc. to join our foreign list? Contact mattot.arim@gmail.com