11 אפריל, 2011

חירום Urgent for Today

English & unsubscribe info -- see below

רוצה להימחק מרשימת התפוצה? ראה בסוף

can't read the Hebrew? Open the attachment

בלוג http://mattotarim1.blogspot.com עכשיו בפייסבוק  http://www.facebook.com/MattotArim

 

חירום Urgent for Today

ממשלת הליכוד תעקור חקלאות ביהודה ושומרון???

 

בימים האחרונים קרה ארוע מזעזע: המינהל האזרחי (גוף צבאי בשליטת אהוד ברק) עקר כרם שלם של חקלאי בסוסיא -- תוך הפסד כספי כבד לאותו חקלאי, של עשרות אלפי ש"ח: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/217951

http://mattotarim1.blogspot.com/2011/04/blog-post.html . מדובר במהלך שמקורו בשמאל הקיצוני במימון אירופי - יש אסמכתאות אך אנו מעדיפים לא להפיץ אותם.  העניין הוא לא (רק) לשבור את חקלאי יהודה ושומרון באמצעות פרנסתם, אלא להוציא מידיהם  אלפי דונמים שחקלאים מסורים אלה מעבדים במשך שנים רבות, ושאם ייעקרו החקלאים -- ערבים ישתלטו עליהם על כל המשתמע מכך.  

 

קיבלנו היום התראת חירום בדוקה ומהימנה, שלא מדובר באירוע מקרי: אותו גורל צפוי לרוב החקלאים ביהודה ושומרון - אם מזכירות הממשלה לא תקבל מייד  את ההחלטות הנחוצות כדי לבלום את המהלך הנפשע נגד חקלאי יהודה ושומרון.  מי שמוכן לסייע להציל את חקלאי יהודה ושומרון ממכה שנועדה לשבור אותם, באופן שלא תהיה להם דרך חזרה  - נא לפנות מייד מייד ב-ס.מ.ס., בטלפון או בפקס (לא במייל!!!) לגורמים הבאים:

 

 

זאב אלקין, יו"ר הקואליציה, יו"ר הליכוד, יו"ר השדולה לארץ ישראל, ויו"ר ועדת המשנה לענייני יהודה ושומרון

Zeev Elkin - quadruple responsibility: 1. Coalition chairman, 2. Eretz Yisrael lobby chairman, 3. Likud chairman, 4. Head of Knesset subcommittee on Judea and Samaria

SMS & phone 050-4623582

בוגי יעלון  Bogy Yaelon SMS 0505313133

 Fax 02-6517299; Tel 02-6773777 

מזכיר הממשלה צביקה האוזר Cabinet Secretary Tzvika Hauser

טלפון 026706634 Tel    פקס 025632580 Fax

 

השר עו"ד גדעון סער Gidon Saar, most senior of the Likud ministers  0506343111 SMS   

fax 02-560-2246; Tel 02-560-2330

 

אפשר להתקשר ולסמס משעה 7:30 בבוקר עד 10 בלילה. אפשר לפקסס  24 שעות ביום

 

דוגמא ל-סמס: הצל את חקלאי יהודה ושומרון! פעל מיד לבלום הרחבת תקדים סוסיא! תודה (שמך)

 

דוגמה לשיחת טלפון או פקס: "שלום. קיבלתי התראה באמצעות המייל, על כך שצפויה מכה קשה מאד נגד חקלאי יהודה ושומרון ושרק קבלת החלטות זריזה במיוחד במזכירות הממשלה, תפתור את הבעיה.

אתה אדם בכיר ורב-השפעה. אנא פעל מייד - עוד היום -- כדי שמזכירות הממשלה תקבל את ההחלטות הנכונות."

 

אם בן שיחך (פקיד או עוזר, בדרך כלל) יענה: "לא הבנתי - מה בדיוק אתם רוצים שנעשה?" השב בפשטות: "הבנתי מהמייל שקיבלתי שאתם יודעים מה צריך לעשות. אבל אם אתה אומר שלא, אין שום בעיה. אצור קשר עם מי ששלח לי את המייל (מטות ערים) ואבקש מהם לדאוג שמומחה מקצועי מתאים יהיה איתך בקשר דחוף. תודה וערב טוב."

 

אם בן שיחך יגיד "המידע שלך לא נכון" וכו' - ובעצם, כל תשובה שתקבלו - בעל-פה, בפקס או ב-סמס -- חיובית או שלילית - יש לומר: "תודה על ההקשבה. אעביר מייד את דבריך לגורם ששלח לי את המייל." (ואכן להעביר דיווח  מייד מייד אל: mattot.arim@gmail.com. תודה רבה

 

 

 

As you can read in the links in the Hebrew section above, the entire vineyard of a Jewish winegrower from Sussya was destroyed this week. This was an "achievement"  of radical pro-Palestinian, European funded lawfare. Damages suffered by the winegrower, Moshe Deutsch, a father of 10, son of a Holocaust survivor and brother of  Palestinian  terror victim Shaya Deutsch, were tens of thousands of shekels.

 

Urgent and very important indeed: We have just been informed by reliable sources that the harsh, foolish treatment in Susya, will be meted out soon to most agriculturalists in Judea and Samaria -- unless the Government Secretariat immediately takes certain appropriate steps to block continued lawfare efforts  against "settlers".

 

Please contact the 4 ministers and public figures appearing above, in the Hebrew. Calls and SMS's from  7 am to 10 pm. Faxes can be sent 24 hours a day.

                                                                                                                                                                                                                                                       

Example SMS:   Pls urgently work to block Pal-Eur lawfare against Jewish farmers! thx, ______(your name)

 

Example phone conversation or fax: An email I got this week (from Mattot Arim) informed me that it is crucial for you to IMMEDIATELY TODAY take appropriate steps to block lawfare against Jewish farmers in Yehuda & Shomron!  Please let me know what is your reaction and what do you intend to do about this national problem - many thanks." (please report ANY response that you receive -- orally or in writing, positive or negative) to mattot.arim@gmail.com.) For example, if asked a question you don't know how to answer, simply say, "I will find out as soon as I can. Thanks for your time" and email us the question.

 

 

Our blog: http://mattotarim1.blogspot.com Now on Facebook: http://www.facebook.com/MattotArim

רוצה להימחק מהרשימה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-unsubscribe@eretz.org

to unsubscribe, pls send a blank email to: mattotarim-unsubscribe@eretz.org