22 יוני, 2008

סמיר קונטר*גלעד שליט*הסכם רגיעהSAMIR KUNTAR,GILAD SHALIT,TERROR-TRUCE

English & unsubscribe info -- see below
רוצה להימחק מרשימת התפוצה? ראה בסוף
  can't read the Hebrew? Open the attachment
 
סמיר קונטר*גלעד שליט*הסכם רגיעה
*Gilad Shalit*Samir Kuntar* Truce with Hamas   (pls print this & hang publicly if u can)
רצוי להדפיס את המייל הזה ולתלות במקום ציבורי כגון בית כנסת
 
*** ברגע האחרון:
דחוף, נא לבצע  לפני שממשיכים  לקרוא על סמיר קונטר, גלעד שליט, והסכם הרגיעה עם החמאס:
 
ח"כ דתי בודד מנסה להרוס חוק חנינה למתנגדי ההתנתקות
(ואילו ש"ס הבטיחה להפר בשביל  זה משמעות קואליציונית)
 
העניין הדחוף הוא: ביום ג' הקרוב (24.6) יש הצבעה חשובה בכנסת שצפויה לעבור.  מדובר בהצעת חוק לסגור את התיקים הפליליים שהמדינה פתחה  בשעתו , נגד מי שהפגין נגד ההתנתקות. ההצבעה חשובה כי יש בה מעין חרטה בעקיפין על ביצוע ההתנתקות.  כזכור, דווח בעבר, כי חברי כנסת רבים מאד, אפילו מ"קדימה" וממפלגת העבודה, רוצים לעשות את המעט שאפשר לעשות עכשיו  ולסגור את התיקים נגד הכתומים.  אך הבוקר מסתבר (תודה  ל סופי רון מעיתון "מקור ראשון" של  יום א'  שחשפה את זה)   שהחוק לא מצליח להגיע להצבעה  בגלל ח"כ  דתי בודד -- עתניאל שנלר  --  ש"תוקע" אותו בגלל איזה חישוב של נאמנות לאולמרט.  שנלר ואולמרט  באותה מפלגה - "קדימה"  - לכן שנלר בתוקף תפקיד כיו"ר ועדה שמטפלת בחוק, חותר לדחות את ההצבעה עד שהכנסת תתפזר. פשוט לא להאמין.  
דחוף דחוף להתקשר לשנלר ו/או לעוזריו ולהגיד לו שיפסיק למרוח את החוק ואותנו. חמור מאד יהיה אם חבר כנסת שהוא בדרך כלל טוב, יחשוב שאנחנו כל כך טיפשים, שאנחנו לא שמים לב לתרגיל שקוף ("פיליבסטר" באנגלית) של מניעת הצבעה ע"י משיכת זמן.
ניתן לשלוח סמס  (כמו למשל: עתני: ביום ג נא לקיים ה-צ-ב-ע-ה!!! סיגל לוי  או: עתני שנלר הורס חוק  מדיני-חברתי חשוב. ערן מנתניה" וכו')  לניידים של ח"כ שנלר ועוזריו:  050-2067968  052-3808733    054-5550123 או לפקסס: 02-6496742  או לטלפן לכנסת: 02-6408383
או לשלוח מייל: oschneller@knesset.gov.il  או  פשוט  לצלצל אליו הביתה, אם יש לכם את מספר הטלפון שלו.
 
סמיר קונטאר
 
זהו מחבל שרוצץ ראש של ילדה בת 4 מנהריה על סלע לאחר שהרג את אביה לעיניה. סמיר קונטאר גם מבהיר בכל הזדמנות שהוא מעוניין לחזור לטרור. בכל זאת רוצים להחזיר אותו לנסראללה. יש מבצע יחצ"ני עצום לשחרורו, עד כדי כך שאחת האמהות שוכנעה לכתוב, בניגוד לעמדת צה"ל, ששחרור סמיר קונטאר דווקא מונע חטיפת חיילים. זה בערך כמו להגיד שאם נשפוך מים לתוך הקומקום ונחמם אותם  - המים יהפכו לקרח. הנה הכתבה:  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3557715,00.html. 
כדי לטפל בבעיית סמיר קונטאר, דרושים מיידית מילואימניקים ממלחמת לבנון 2, או בני משפחותיהם של לוחמים, שיחתמו על העצומה הציבורית הבאה:
 
"אולמרט: מדוע  שלחת  119 חיילים למותם  - אם לבסוף אתה משחרר את סמיר קונטאר?"
אנו לוחמים במלחמת לבנון 2 ובני משפחותיהם, אומרים לך אדוני ראש הממשלה: אם אתה משחרר את סמיר קונטאר ואחרים, כדרישת נסראללה, אתה מראה למנהיג החיזבאללה שהוא ניצח לחלוטין במלחמה וקיבל את מבוקשו, ובגללך הוא הופך כעת  ל"אבי האסירים הפלשתיניים". נסראללה הבטיח שהוא ישחרר את קונטאר והנה, בגללך, הוא מקיים. מדוע אם כך שלחת אותנו למלחמה אז וכיצד תשלח אותנו למלחמה הבאה?
 
1. חותמים: נא לשלוח מייל עם כותרת "אני  חותם נגד קונטאר ונסראללה" ל-2 הכתובות הבאות: victims1@gmail.com, sddym@bezeqint.net
בגוף המייל לציין: שם, דרגה, מספר אישי, כתובת מייל, טלפון נייד,עיר מגורים ומשפט קצר על שירותך בלבנון 2 (איפה, בתור מה).
2. נא להעביר את העצומה הנ"ל דחוף הלאה ללוחמים במלחמת לבנון 2 או לבני משפחותיהם. לציין "דחוף להיום". תודה.
 
"הסכם רגיעה" עם החמאס:
גם אחרי התמיכה התקשורתית המסיבית שמלווה כל התקפלות ישראלית, והגם שכמעט 20% מהציבור הם ערבים, בכל זאת רק 41% מן הישראלים תומכים בהסכם הרגיעה עם החמאס, ו-33% מתנגדים. כמו כן, 75% (!) מבינים מראש, שה"רגיעה" המדומה תיארך רק מספר ימים (או פחות). הנה הסקרhttp://www.iba.org.il/bet/Doc/DOC411214.pdf
המסקנה: ה"הסכם" עם החאמס היא שערוריה. כולנו צריכים לשלוח מייל לאנשי לשכת  אולמרט, פשוט כי אסור שדבר כזה יעבור בשקט. ראה מכתב לדוגמה בהמשך.
 
גלעד שליט:
החמאס שלח לחברה הישראלית מכתב איומים ודרש שחרור של מחבלים מסוכנים מאד. כדי לזכות בדעת קהל בישראל, המכתב מכונה "מכתב מגלעד שליט" כאילו גלעד שליט הוא זה שהחליט מה לכתוב במכתב. המכתב שהחמאס שלח לנו  מופיע בכל אמצעי התקשורת. הוא כמובן לא מזכיר את המחבלים המסוכנים שצריך לשחרר לרחוב כדי לקבל את גלעד שליט, אבל הנה גירסא אחת קצת יותר קרובה לאמת: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3558382,00.html. "מה זה כבר עוד 30 מחבלים?" פשוט מאד -- אם כל אחד מהם רוצח "רק" עוד ישראלי אחד לאחר שישוחרר, קיבלנו 30 הרוגים בתמורה לשחרור של חטוף (יקר וחשוב) אחד. ככלל, הממסד הבטחוני הישראלי מאד מאד נדיב בשחרור מחבלים ובעבר מחבלים רבים חזרו ישיר לפעילותם הקודמת. לכן - אם יש מחבלים שאפילו הממסד הבטחוני לא מוכן לשחררם ,יש לכך סיבות טובות מאד. לכן, גם בעניין זה מומלץ לשלוח מייל דחוף ללשכת רוה"מ. הנה דוגמה:
 
מכתב לדוגמה: (אפשר גם לנסח לבד)
לכבוד: עובדי לשכת ראש הממשלה
הנידון: "הסכם הרגיעה" ושחרור רוצחים בתמורה לגלעד שליט:
 
1. אסור היה לכם להיכנס  ל"הסכם רגיעה" עם ארגון טרור -- הן בגלל הרווח המדיני העצום שצומח לארגון הטרור הזה בשל כך, הן בגלל שכל יום של "רגיעה" שעובר מנוצל ע"י החמאס להתחמשות שתעלה בחייהם של חיילים ישראלים רבים נוספים, והן בגלל שכולכם יודעים היטב, ואפילו הציבור (75%) יודע זאת, שה"רגיעה" ממילא לא תועיל ולא תחזיק מעמד וכולו תרגיל יחסי ציבור של החמאס כדי "לחנך" את מדינת ישראל להיכנע בפניו.
 
2. שחרור גלעד שליט בתמורה לשחרור רוצחים, הוא מעשה שלטוני נבזי. אסור לסכן במודע את חייהם של ישראלים רבים כדי להציל חטוף אחר, יקר ככל שיהיה. ובוודאי ובוודאי שאסור לעשות עיסקת חליפין כזה אם זהו תכתיבו של ארגון הטרור שביצע את החטיפה.
 
3. לגבי הטענה שאתם מיחצנים באמצעי התקשורת, שחייל צריך לדעת שיעשו הכל לשחררו אם ייפול לשבי, זוהי טענת סרק. חייל שהולך לקרב יודע הרי, שלא רק שאולי לא ישתחרר מהשבי, אלא שייתכן שייפול חלילה בקרב או ייפצע קשה. לא בשבילכם או בגללכם החיילים הולכים לקרב אלא כדי להגן על הציבור.  לשלוח אל:
risbyraz@it.pmo.gov.il,gal.alon@it.pmo.gov.il,julia.braya@it.pmo.gov.il,
 
אפשר גם לצלצל למשרד רוה"מ: 02-6705555
 
זוכרים את השוטר שעלה על  מפגין (סבא לנכדים) עם  הסוס  שלו? משפטו בירושלים - ביום חמישי
ביום חמישי הקרוב 26 ביוני - כ"ג בסיון יתקיים דיון  נוסף במשפטו  של השוטר הנ"ל .  המשפט יתקיים בבית משפט השלום במגרש הרוסים בירושלים, בשעה 10:00.
יש לבקש את האולם של השופטת רבקה פרידמן-פלדמן . חשוב מאד מאד להגיע אם אנחנו רוצים נורמות חדשות במשטרת ישראל  כלפי מפגיני הימין.  
לפעמים חל  שינוי ברגע האחרון, אז לפני שתצאו מהבית -- צלצלו לאוולין   0524831905 כדי לוודא שאין שינוי.
 
FLASH! Before you read about Samir Kuntar, Gilad Shalit and the "Hamas truce", please deal with the following political crisis (3 minutes):
 
THIS TUESDAY (in 2 days time - 24 June) an important law is supposed to PASS in the Knesset. The problem  here is unbelievable: after MKs not only in Shas but even in Kadima and Labor have promised to vote for this law,  dati Knesset Member Otni Schneller , of all people,  has been filibustering (intentionally delaying  the  vote) so as to help his "boss" (Olmert). This is a crisis that was reported only this morning, in Makor Rishon's Sunday morning edition. The law speaks of closing criminal proceedings against those who protested the Disengagement from Gush Katif and is a symbol of Knesset regret about certain aspects of disengagement. The law is supported by many MKs  from many parties . So,  we need to immediately contact Otni Schneller, who is usually a good MK, so he will stop this nonsense. For example, you can SMS to hi m and his aides   as follows: : STOP FILIBUSTERING - LET TUESDAY'S VOTE HAPPEN!  
Here are the cellphone numbers:     050-2067968  052-3808733    054-5550123 . Or, email to  oschneller@knesset.gov.il . Or, fax to  02-6496742. Or call 02-6408383. You can even call MK Schneller at home in Maaleh Michmash (yes -- he himself is a settler - amazing that HE would block this) if you have the number handy.
 
 
 SAMIR KUNTAR SMASHED  A  4 YEAR OLD'S HEAD - WILL HE BE ALLOWED TO CONTINUE KILLING?
Arch-terrorist Samir Kuntar is supposed to be released soon - probably in return for soldiers' bodies. He has said openly, recently, that he intends to return to terror as soon as he is out. As the Jerusalem Post (unlike the Hebrew papers), recently reminded us: "Samir Kuntar... was sentenced to four life sentences in 1979 for the deaths of Danny Haran, 28, his two daughters and a policeman in Nahariya. Kuntar's gang took Danny and four-year-old Einat Haran hostageHaran's wife, Smadar, hid with her two-year-old daughter Yael ... Smadar tried to muffle the girl's cries, and accidentally smothered her.  [T]he terrorists pulled Danny and Einat out of the apartment building and down to the beach ...Kuntar shot Danny Haran at close-range and threw his body into the sea to make sure he died. He then bashed Einat's head on rocks and with butt of his rifle, killing her instantly. "  http://www.jpost.com/servlet/Satellite?pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull&cid=1211872831853   
 
To deal with  the Samir Kuntar crisis, we urgently need reserve soldiers (miluimnikim) from Lebanon 2 who will sign a petition to Olmert. Relatives of soldiers are good too. The petition, whose Hebrew text is above in the Hebrew section, simply says that Samir Kuntar's release is exactly what  Hizbullah terror leader Nasrallah demanded. Giving Nasrallah what he wants, and making him a hero in the eyes of the worst elements of the Palestinian population, makes it clear that Hizbullah won the Lebanon 2 War  and Israel lost. This is extremely dangerous, both for morale and for deterrence.
 
So please URGENTLY forward this email to any miluimniks (or family members thereof) that you know, asking "your" miluimnik (or soldier's family member) to read the petition and forward full particulars (name, rank, Mispar Ishi, email address, cellphone, city of residence, relationship to soldier) to  victims1@gmail.com and also to sddym@bezeqint.net. Email''s subject should be:  "WILLING TO SIGN AGAINST NASRALLAH & KUNTAR".
 
 
It is terrible that Israel has effectively signed a truce with this terror organization.  For example:
 
Please email to everybody at Prime Minister's office and simply tell them so.  This takes only 2 minutes. How to do it? See below , after paragraph on Gilad Shalit.  
 
GILAD SHALIT
The Hamas has sent us Israelis a threatening letter demanding the release of many bloodthirsty terrorists. To make us feel like giving in  to the letter, it  is  dubbed  in the media  "a letter from Gilad Shalit" -- as though Gilad Shalit was really the one to decide what went into that letter!! The letter does not, of course, mention the  price of Gilad Shalit's release -- terrorists who the security establishment are almost sure will kill again. If you can read Hebrew, here's some unofficial information about the price:  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3558382,00.html.  
 
The Gilad Shalit problem should also  be mentioned in your email to Olmert's office. Here's how to email to Olmert's office:
 
a. Use these addresses:
risbyraz@it.pmo.gov.il,gal.alon@it.pmo.gov.il,julia.braya@it.pmo.gov.il,
 
 b. Write a   suitable letter, such as:
Dear Mr. Olmert and all senior employees of his office,
 
Re: The Olmert truce with terrorism + Endangering lives of many soldiers, and children -- for Shalit
 
1. One cannot and must not enter into "truces" with terror organizations. Politically, these only serve to make the terror organization seem both legitimate and important. Meanwhile, militarily, the terror organization utilizes the "truce" time to build up more arms so it can kill more soldiers and shoot more rockets. Once it is ready, it breaks the truce, and the soldiers and people of Israel lose out yet again. Many experts -- from right and from left -- have pointed this out over and over again.
 
2. One cannot and must not let dangerous terrorists out into the street, all ready to kill hundreds more Israelis. Even if the result is freedom for our one soldier -- beloved Gilad Shalit -- one simply cannot do this. It is completely irresponsible. Kindly act responsibly and prevent this disaster.
 
(you can also CALL  Olmert's office -- about the truce with terror, and about releasing terrorists ostensibly for Shalit: 02-6705555)  
 
CAN YOU BE IN JERUSALEM ON THURSDAY MORNING? 
An important and interesting police brutality trial will be held this Thursday 26 June, at 10 AM in Jerusalem. A policeman who trampled a rightwing demonstrator (grandfather with several grandchildren) with a horse will be on trial. Please try to attend -- it's important to be there, if we want to eradicate police brutality to rightwing demonstrators. Go to Russian Compound (Migrash haRusim). Ask for Bet Mishpat haShalom - courtroom of Judge Rivka Freedman-Feldman.
There are sometimes last minute changes, so please call Evelyn 0524831905 that morning or the evening before, just to check.
 
רוצה להימחק מהרשימה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-unsubscribe@eretz.org   
to unsubscribe, pls send a blank email to: mattotarim-unsubscribe@eretz.org
 
קבלת את המייל הזה מחבר, רוצה להצטרף לרשימת התפוצה? שלח דוא"ל ריק אל mattotarim-subscribe@eretz.org
mattotarim-subscribe@eretz.org if you got this from a friend & would like to join our distribution list, send a blank email to
 
לתגובות או לרישום ידידים הגרים בחו"ל mattot.arim@gmail.com
Comments? Or: Want your friends in USA etc. to join our foreign list? Contact mattot.arim@gmail.com